Profesyonel Avukat Web Sitesi

Profesyonel tasarıma sahip bir kişisel web siteniz ile imajınızı dijital dünyada arttırın!

Hukuk sektörünün ihtiyaçları göz önüne alınarak özenle hazırlanmış profesyonel kişisel web siteniz ile imajınızı arttırın. Faaliyet Alanlarım modülü ile yetenek ve deneyimlerinizi etkileyici bir şekilde sunabilir, kurumsal ve güven veren bir izlenim yaratabilirsiniz.

Aşırı derecede kolay web site oluşturma sihirbazımız kişisel web sitenizi cazip fiyat avantajları ile bugünden oluşturmaya başlayın.

Profesyonel Avukat Web Sitesi

Meslek ihtiyaçlarınıza özelleştirilmiş modüller

Hukuk sektörü içerisinde müşterilerinize karşı, profesyonel ve güven sağlayıcı bir ön izlenime kavuşun.

Paketleri İncele

Faaliyet Alanlarım

WhatsApp Chat Modülü

Öz Geçmiş Modülü

Galeri Modülü

Yayınlar Modülü ve dahası...

Selfprof ile...

  • Profesyonel bir ön izlenime sahip olun

  • Dijital dünyada imajınız artsın

  • Sektörünüzde fark yaratan siz olun

Aklınızda bir soru mu var?

Aklınıza takılan sorularınız ve önerileriniz için, bize mesaj atın.

21. yüzyıl dijital iletişim çağında kişisel sunum, ilk izlenim ve farklılık yaratmanın önemi gittikçe artmaktadır. Selfprof ile mesleğinize özel ihtiyaçlara göre profesyonel tasarlanmış kişisel web sitenizi, uygun fiyatlarla en kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Günümüz dijital dünyasında öz geçmişinizi, yeteneklerinizi ve deneyimlerinizi etkileyici bir şekilde sunmak önemlidir. Böylece sektörünüz içerisinde profesyonel bir ön izlenime kavuşacak ve imajınız artacaktır.

Tüm paketlerimiz indirimli bir şekilde cazip fiyatlarla size ulaştırmak adına 1 yıllık olarak hazırlanmıştır. Mesleklere özel modül ve entegrasyonlar nedeniyle paketler arasında farklılıklar oluşabilmektedir.

Tüm paketlerde KDV dahildir. Ayrıca birçok bankaya özel geniş taksit avantajlarımız bulunmaktadır.

Plus ve Prof paketleri içerisinde kişisel domaininiz (alan adınız) sizin yerinize ücretsiz olarak temin edilir ve sunucumuzda tüm kurulum işlemi yapılır. Başka bir firmadan kişisel domaininizi (alan adınızı) satın aldıysanız mevcut DNS bilgilerini sunucularımıza yönlendirmeniz gereklidir. Daha detaylı bilgi almak için support@selfprof.com e-posta adresine mesaj atabilirsiniz.